ZONE SPA merkezinde geçireceğiniz saatler, tam manada bir sağlık ve keyif tatiline denk gelir. Uzman Balili terapistlerin, rahatlatıcı ve ağrı dindirici terapileri eşliğinde masaj odaları, jakuzi suit, hamam, sauna, buhar odası, havuz ve dinlenme alanı mekanlarında kendinizi yenileyeceksiniz.

BİLGİ AL

SPA HİZMETLERİ

BALİ MASAJI

BALİ MASAJI

Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek cildin çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini sağlar. Kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Başlangıç fiyatı 170 TL (50 dk)

İSVEÇ MASAJI

İSVEÇ MASAJI

En bilinen masaj tekniğidir. Yumuşak, orta ve derin baskıların kompozisyonu, rahatlatıcı ve stres giderici bir etki yaratmasının yanısıra olası sakatlıklara karşı önleyici bir koruma oluşturmaktadır.

Başlangıç fiyatı 170 TL (50 dk)

SPOR MASAJI

SPOR MASAJI

İyileştirme amaçlı ve sert baskılı bir masaj tekniğidir. Kas, sinir ve omurga zedelenmelerinin iyileşmesini hızlandırır.

Başlangıç fiyatı 170 TL (50 dk)

ANTİ STRES MASAJI

ANTİ STRES MASAJI

Klasik İsveç masajının daha yumuşak tekniklerini içeren yavaş ritmik hareketler ile bütün vücudun rahatlamasını, kas ve dokuların gevşemesini sağlayan zindelik veren bir masaj tekniğidir.

Başlangıç fiyatı 170 TL (50 dk)

MYOTERAPİ

MYOTERAPİ

Kas ve tendon bağlantı noktaları odaklı derin baskı tekniğiyle yapılan ağrı giderici masaj tekniğidir. Kür biçiminde alındığında kronik ağrıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar.

Başlangıç fiyatı 170 TL (50 dk)

HAMAM

HAMAM

Osmanlı geleneklerinden biri olan bu vücut temizleme terapisinde, önce kese yardımıyla cilt temizlenerek, ölü hücrelerin dökülmesi ve cildin tekrar nefes alması sağlanır. Böylelikle vücuttaki kan dolaşımı hızlanır, ZONE SPA misafiri kendini daha sağlıklı ve zinde hisseder. Kesenin ardından yapılan rahatlatıcı sabun masajıyla baştan ayağa hoş kokular içinde, bu benzersiz deneyimin tadına varılır.

Başlangıç fiyatı 120 TL (30 dk)

5'Lİ HAMAM PAKETİ

5'Lİ HAMAM PAKETİ

Başlangıç fiyatı 100 TL (30 dk) / seans

10'LU HAMAM PAKETİ

10'LU HAMAM PAKETİ

Başlangıç fiyatı 95 TL (30 dk) / seans

5'Lİ SPA PAKETİ

5'Lİ SPA PAKETİ

Başlangıç fiyatı 140 TL (50 dk) / seans

10'LU SPA PAKETİ

10'LU SPA PAKETİ

Başlangıç fiyatı 130 TL (50 dk) / seans

20'Lİ SPA PAKETİ

20'Lİ SPA PAKETİ

Başlangıç fiyatı 120 TL (50 dk) / seans

HEDİYE ET DETAYLI BİLGİ AL

İLETİŞİM

ZONE ATAŞEHİR

0216 445 6587

ZONE GÖKTÜRK

0212 777 6600

ZONE ZORLU

0212 353 6422

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.