ZONE SPA merkezinde geçireceğiniz saatler, tam manada bir sağlık ve keyif tatiline denk gelir. Uzman Balili terapistlerin, rahatlatıcı ve ağrı dindirici terapileri eşliğinde masaj odaları, jakuzi suit, hamam, sauna, buhar odası, havuz ve dinlenme alanı mekanlarında kendinizi yenileyeceksiniz.


BİLGİ AL

SPA HİZMETLERİ

İLK MASAJ

SATIN AL

ZONE Spa ile tanış.
90 TL (50 dk)

BALİ MASAJI

SATIN AL

Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek cildin çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini sağlar. Kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.
Başlangıç fiyatı 145 TL (50 dk)


İSVEÇ MASAJI

SATIN AL

En bilinen masaj tekniğidir. Yumuşak, orta ve derin baskıların kompozisyonu, rahatlatıcı ve stres giderici bir etki yaratmasının yanısıra olası sakatlıklara karşı önleyici bir koruma oluşturmaktadır.
Başlangıç fiyatı 145 TL (50 dk)

SPOR MASAJI

SATIN AL

İyileştirme amaçlı ve sert baskılı bir masaj tekniğidir. Kas, sinir ve omurga zedelenmelerinin iyileşmesini hızlandırır.
Başlangıç fiyatı 145 TL (50 dk)


ANTİ-STRESS MASAJI

SATIN AL

Klasik İsveç masajının daha yumuşak tekniklerini içeren yavaş ritmik hareketler ile bütün vücudun rahatlamasını, kas ve dokuların gevşemesini sağlayan zindelik veren bir masaj tekniğidir.
Başlangıç fiyatı 145 TL (50 dk)

MYOTERAPİ

SATIN AL

Kas ve tendon bağlantı noktaların odaklı derin baskı tekniğiyle yapılan ağrı giderici masaj tekniğidir. Kür biçiminde alındığında kronik ağrıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar.
Başlangıç fiyatı 145 TL (50 dk)


HAMAM

SATIN AL

Osmanlı geleneklerinden biri olan bu vücut temizleme terapisinde, önce kese yardımıyla cilt temizlenerek, ölü hücrelerin dökülmesi ve cildin tekrar nefes alması sağlanır. Böylelikle vücuttaki kan dolaşımı hızlanır, ZONE SPA misafiri kendini daha sağlıklı ve zinde hisseder. Kesenin ardından yapılan rahatlatıcı sabun masajıyla baştan ayağa hoş kokular içinde, bu benzersiz deneyimin tadına varılır.
Başlangıç fiyatı 110 TL (30 dk)

5'Lİ HAMAM PAKET

SATIN AL

Başlangıç fiyatı 100 TL (30 dk) / seans


10'LU HAMAM PAKET

SATIN AL

Başlangıç fiyatı 95 TL (30 dk) / seans

5'Lİ SPA PAKET

SATIN AL

Başlangıç fiyatı 130 TL (50 dk) / seans


10'LU SPA PAKET

SATIN AL

Başlangıç fiyatı 115 TL (50 dk) / seans

20'Lİ SPA PAKET

SATIN AL

Başlangıç fiyatı 105 TL (50 dk) / seans


HEDİYE ET DETAYLI BİLGİ AL

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.


ZONE Fitness form
1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.


2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.


Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum.