SPA SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1 - ZONE SPA çalışma saatleri: ZONE Zorlu Spa için hafta içi 09:00 - 22:00, hafta sonu 9:00 - 21:00, ZONE Göktürk Spa ve ZONE Ataşehir Spa için hafta içi 10:00 - 22:00, hafta sonu 10:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

2 - Randevu: Kendiniz için en uygun zamana randevu alabilmek amacıyla lütfen önceden ZONE SPA ile iletişime geçiniz.

3 - Geliş saati: Lütfen bakım ve terapi başlangıç saatinden en az 5 dakika önce ZONE SPA merkezinde hazır bulununuz. Geç kaldığınız taktirde size vereceğimiz hizmetin süresi kısalacaktır. Sizden sonraki misafirimizi bekletmemek adına terapileri belirtilen sürede bitirmek durumundayız.

4 - Spa olanakları: Sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu

5 - İptal politikası: Herhangi bir sebebten dolayı rezerasyonunuzu iptal etmek istiyorsanız en geç 4 saat öncesinden ZONE SPA resepsiyonuna bldirmenizi rica ederiz. Zamanında bildirilmeyen rezervasyon kullanılmış sayılacaktır.

6 - Kıyafet kullanımı: Rahatınız için peştemal, havlu, terlik ve bornoz sağlanacaktır. Terapilerde tek kullanımlık slipler tarafımızdan temin edilmektedir. Spada bulunan havuz, sauna ve buhar odasına mayo, bikini veya şortla girilebilir.

7 - Sağlık durumu: Lütfen spa rezervasyonunuzu yaparken terapi ve bakımları etkileyebilecek özel bir sağlık durumu ya da yaranız varsa belirtiniz. Yüksek tansiyon hastaları, kardiyovasküler rahatsızlığı olanlar ve hamile misafirlerimize sauna ve buhar odasını yüksek sıcaklıktan dolayı önermiyoruz. Kullanılması durumunda sorumluluk kendilerine aittir.

8 - Hediye kartı: Sevdiğiniz birine herhangi bir bakım hediye etmek için hediye kartları spa resepsiyonunda bulunmaktadır. Hediye kartlarının geçerlilik süresi 3 aydır.

9 - Lütfen değerli eşyalarınızı ZONE SPA’ya gelirken yanınıza almayınız. Üzülerek belirtmeliyiz ki spa içerisinde kaybolan eşyalarınızdan sorumlu değiliz.

10 - Spa içerisinde bulunan tüm kayıp eşyalar resepsiyona teslim edilecektir. Eşyalar 1 hafta boyunca saklanıp bu süre içerisinde alınmaz ise yerel hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Sıvı maddeler ve iç çamaşırlar saklanmaz.

11 - Fiyatlar Türk Lirası olarak belirtilmiştir. KDV dahildir.

12 - Bakım ve tedavilerin tıbbi teşhis ve tedavi içermediğini, tıbbi problemlerin teşhisi ve tedavisi için uzman doktor ile görüşmem gerektiğini kabul ediyorum. Bakım ve terapiler için iznimi veriyorum.

13 - Paket kullanma süreniz 5’li paket aldığınızda 2 ay, 10’lu paket aldığınızda 3 ay, 20’li paket aldığınızda 5 ay ile sınırlıdır.

İşbu sözleşme 19.02.2019 tarihinde ekli üyelik formu ile birlikte tarafların ortak mutabakatı ile akdedilmiştir.

BİLGİLERİN

Hizmet: 20'Lİ SPA PAKETİ
Ücret: 2.400 TL
Adet: 1
Ödenecek tutar: 2.400 TL
Zone form
BAY BAYAN
/ /