ZONE Fitness ZONE Fitness

ZONE'DA ÖZEL DERSLER


AMACINA EN HIZLI VE EN GÜVENİLİR ŞEKİLDE ULAŞMAN İÇİN SANA ÖZEL BELİRLENMİŞ ANTRENMAN PROGRAMININ EĞİTMEN GÖZETİMİNDE UYGULATILMASIDIR.


Program dizaynı ve koçluk fitness süpervizörü tarafından desteklenmektedir. Fiziksel değerlendirme "Assessment" ile gelişimin takip edilir.


DEMO YAP
ZONE Fitness ZONE Fitness

FITNESS CHECK-UP


CHECK-UP ZAMANI! FİZİKSEL DURUMUNU ANALİZ EDİP SPORTİF GEÇMİŞİN VE HEDEFLERİN DOĞRULTUSUNDA EN UYGUN PROGRAMI TESPİT ETMEK İÇİN UYGULANAN BİLİMSEL ANALİZ YÖNTEMİDİR.


Vücut kompozisyonu, hareket, postür değerlendirmesi ve kondisyonun belirlendiği fit-test bölümlerinden oluşur.


RANDEVU AL

ÖZEL DERSLER

kişisel program

KİŞİSEL PROGRAM


SATIN AL ÜCRETSİZ DENE

Eğitmen ücretini paylaş! Sana özel program.
70 TL / ders

kişisel eğitmen

TÜKENDİ

BİRE BİR KİŞİSEL EĞİTMEN


SATIN AL ÜCRETSİZ DENE

Sana ait özel eğitmen! Sadece sen ve eğitmen.
120 TL / ders


kişisel program

REFORMER PILATES


SATIN AL ÜCRETSİZ DENE

Aletli pilates reformerda ders al, eğitmen ücretini paylaş.
70 TL / dersLÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.


ZONE Fitness form
1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.


2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.


Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum.