KARİYER KARİYER

TAKIM RUHUNA SAHİP ZONE AİLESİ'NİN BİR PARÇASI OLMAYA DAVET EDİYORUZ!

ZONE'DA VİZYONUMUZ

Daha bilinçli, fiziksel ve duygusal açıdan iyi bireylerden oluşan ülkemiz için mevcut yetersiz fitness deneyimini Türkiye'de değiştirmek.

A Takımı oyuncusu olarak kariyerini sürdürmek ister misin?

Cevabın "evet" ise,

Seni Zone'da A Takımı'na katılmaya davet ediyoruz. Kariyer basamaklarını bizimle çıkmaya var mısın?

Yaptığın isten zevk almak ve insanların hayatlarını olumlu yönde etkilemek mi istiyorsun?

Başarılı ve vizyonu olan bir ekip ile vakit geçirmek mi istiyorsun?

Sürekli öğrenmek, kendini geliştirmek ve iyi bir kariyer mi hedefliyorsun?

Tüm bunlara cevabın evet ise, şu an bile kariyerin için doğru adım atmış, hayalindeki işi ve ekibi bulmuş olabilirsin.

O halde seni, kendisini ve kariyerini heyecan verici ve anlamlı bir göreve adamış tutkulu takım arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Zone Ailesi olarak seni bekliyoruz.

LÜTFEN BAŞVURU FORMUNU DOLDUR.

Zone form
1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.