HOŞ GELDİNİZ HOŞ GELDİNİZ

HOŞ GELDİNİZ

Zone Fitness & Spa ekibi olarak, akademik bilgiler ışığında fitness otoriteleri tarafından tasarlanan dersleri, uzman spor eğitmenleri, eşsiz tasarımı, kapalı havuzu ve keyifli spa merkeziyle bildiğin spor salonu ve fitness kavramını değiştiriyoruz. Zone Fitness & Spa, sana özel yapılan fitness check-up sonucunda hedefine doğru yürümen için sana eşlik eder. Zone’da grup dersleri amacına yönelik dizayn edilmiştir. Bu dersler beraber spor yapmanın motive edici gücünü hissetmen ve yaşam kaliteni arttırman için yeni bilgiler ışığında sürekli yenilenir. Uzman terapistlerin sunduğu kaliteli hizmetiyle Zone Spa, konuklarını en iyi şekilde ağırlayarak üstün hizmet sunmayı amaçlar.

ZİYARET ET

HİKAYEMİZ

ZONE FITNESS AİLESİNE HOŞ GELDİNİZ!

Hedefe yönelik sonuç almak, yaşam kalitesini artırmak ve iyi hissetmek amacıyla attığınız bu cesur adım için sizi tebrik ediyoruz. Bu önemli değişim sürecinde en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer alacağız. Sağlığınıza yaptığınız yatırım, en önemli kararlarınızdan biridir. Spora başlamak, sizin için en doğru egzersiz ve beslenme planını benimsemek, güç ve performansınızı artırmak, rahatsızlıklarınızı iyileştirmek, motivasyon kazanmak, daha iyi görünmek ve iyi hissetmek; ZONE Club, en iyi çözümünüz olacak.

ZONE'UN HİKAYESİ

Yanlış bildiğiniz bir şeyin doğrusunu öğrendiğinizde ne kadar şaşırdığınızı hatırlayın. Hepimiz bu deneyimi yaşamışızdır. Peki bu yanlış bildiklerimiz, hayat boyu devam eden alışkanlıklar haline dönüşürse? Örneğin sağlıklı olduğunu düşünerek tükettiğimiz bir çok yiyecek sağlıksız olabilir veya yanlış uygulanan egzersiz programları ne kadar çaba harcanırsa harcansın bir sonuca ulaşmaz. Yanlış bilgilerle birbirini tutmayan kaynaklara dayanan, kanıtlanmamış, deneyimlenmemiş uygulamalar, ticarete odaklanmış öneriler, başkaları için düzenlenmiş antrenman, diyet programları... hayatımızda yanlış benimsediğimiz her şey, sağlık sorunları, zaman, para ve efor kayıpları olarak bize geri döner.

Bir gün uyanırız ve kendimize sorarız “bir sorun var ve ben bunu düzeltmeliyim”, “artık bir şeyleri değiştirmenin vakti geldi”, “daha iyi olmak için ne yapabilirim?”... Herkes için bir uyanış vardır, ne yapmanız gerektiğini düşünür ve harekete geçersiniz.

ZONE'un hikayesi işte burada başlar.

ZONE kurucuları, eğitmenler, danışmanlar ve akademisyenler, hepimizin ortak noktası doğru bilgiyi kullanarak, paylaşarak ve geliştirerek daha iyisi olmak için tutkuyla çalışmamızdır. Kişisel serüvenlerimizden çıkardığımız dersler, yaşadığımız zaman, para ve efor kayıplarından öğrendiklerimiz, bizi bugünlere getirerek tüm sürece siz üyemizin gözüyle bakabilmemizi sağladı. Artık biliyoruz ki, bir fitness programı oluşturmak kişinin sadece fiziksel özelliklerini değerlendirmek ve iyileştirmek değil, beden, zihin ve ruh bütünlüğünü sağlayarak hayat boyu devam edecek bir sağlıklı yaşam alışkanlığı oluşturmaktır. Fitness, kanıtlara dayanarak tüm güncel kaynaklardan beslenmeli, sonuca yönelik olmalı ve iyi hissettirmelidir. Fitness faydalı ve tasarruflu olmalı, çabanızın karşılığını vermelidir. Fitness sizin içindir, yaşamınızı sizin istediğiniz gibi değiştirmeli, geliştirmelidir.

Fonksiyonel, bütünsel ve kanıta dayalı ZONE FITNESS antrenman sistemi ile bizler, sonuç aldıran fitness koçlarıyız ve birlikte başarıya ulaşacağız.

ZONE FITNESS MİSYONU

ZONE Club kanıta dayalı bilimsel antrenman sistemi ile maksimum sayıda insanın bilinçlendirilerek yaşam kalitesini artırmayı hedefler. Hedefe yönelik sonuç almak ve iyi hissetmek isteyen bireyler için, fiziksel ve postürel hareket analizi, metabolik antrenman, beslenme ve motivasyon desteği gibi fonksiyonel fitness hizmetleri geliştirir ve sunar.

ZONE FITNESS KÜLTÜRÜ

ZONE Club'ta her şey, her bir üyemizin kişisel hedeflerine ulaşarak sonuç almaları üzerine kurgulanmıştır. Kulüp kültürü, üyelik yapısı, fiyatlama ve antrenman programları bu amaca hizmet eder. Yenilikçi ve özgür üyelik sistemi ile eğitmen bütçesini paylaşarak, çok daha hesaplı özel ders hizmetleri alabilirsiniz. Kişisel plan ve rehberlikle, kulüp içinde olduğu gibi kulüp dışında da desteklenirsiniz. Diyetisyen desteği ve spa ile bütünsel hizmet alarak gününüzün en iyi kısmını ZONE'da geçirebilirsiniz.

ZONE FITNESS KİMLER İÇİNDİR? ZONE FITNESS KİMLER İÇİNDİR?

ZONE FITNESS KİMLER İÇİNDİR?

Zone Fitness aşağıdaki hedeflere odaklanan bireyler içindir:

ZONE AKADEMİK EKİBİ

Zone, kurucusu, akademisyenler, uluslararası otoriter antrenman bilimcileri, sağlık uzmanları ve enstitüleri tarafından sağlanan kaynaklar ile insanların egzersiz, beslenme, motivasyon ve yaşam tarzı alanlarında gelişmelerini hedefler. Uzmanlık çalışmalarına binlerce saat harcayarak, yüzlerce akademik araştırma, kanıt, tez ve makalelerin on binlerce sayfalık içerikleri taranarak, en güncel, güvenilir ve etkili metotlar derlenerek üyelerin pratik uygulamasına sunulur.

Emrah DEMİRTAŞ

ZONE EĞİTİM DİREKTÖRÜ

EMRAH DEMİRTAŞ

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulundan mezunudur. 8.000 den fazla kaynağa sahiptir. Profesyonel sporcu ve takımlara performans danışmanlığı yapmaktadır, Uzun bir süredir üniversitelerde hem akademik hem de idari görevler yürütmektedir, öğretim görevlisidir, anatomi egzersiz fizyoloji dersi vermektedir. Fitness federasyonu eğitim kurulu başkanlığı yapmış olan Emrah DEMİRTAŞ, son 5 yıl içerisinde birçok federasyonda 100’den fazla antrenörlük eğitimi dersi vermiştir.

ZONE A-TAKIMI

Zone'daki tüm eğitmenler 3 farklı sınavdan geçerek ancak çalışmaya hak kazanırlar. Tüm ekip sertifikalıdır ve her hafta sürekli Zone Akademi eğitimlerini almaya devam etmektedir.

Siz de Zone A-Takımı'na katılmak ister misiniz?

BİLGİ AL

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.