ZONE Fitness ZONE Fitness

ZUMBA


Eğlenerek fit ol! Kilo vermenin, stresi azaltmanın en eğlenceli yolu zumba dersleri, Zone Ataşehir, Zone Göktürk ve Zone Beşiktaş Zorlu Center’da. Zone zumba kursları sayesinde vücudun sıkılaşacak ve grup zumba derslerimizde, beraber egzersiz yapmanın motivasyonunu hissedeceksin.

Zumbanın Yararları
• Zumbanın canlı hareketleri moralini yükseltir ve stresten uzak durmanı sağlar.
• Kilo vermenizi sağlar. Bir zumba dersi, ortalama 600 ila 1000 kalori arasında kalori yakmanızı sağlar.
• Zumba, vücudunuzu sıkılaştırır ve en önemlisi bunu siz farkında olmadan yapar.
• Koordinasyonunuzu geliştirir. Özellikle ileri yaşlarda koordinasyon konusunun önemini düşündüğümüzde bu özelliği en önemli faydalardan biri sayabiliriz.
• Her yaşa uygun olarak nitelendirilen bir egzersiz sınıfıdır.
• Endorfin salgılamınıza yardım ederek kötü endişelerden uzak durmanızı sağlar, ruh halinize iyi gelir.
• Zumba, çok eğlenceli ve renkli bir ders olduğu için zumba derslerinde kolay arkadaşlıklar kurulur ve sosyalleşmenizi sağlar.


ÜCRETSİZ DENE

DERS PROGRAMI PDF İNDİR

ZONE ATAŞEHİR ZONE GÖKTÜRK ZONE ZORLU
ÜYE OL


LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.


ZONE Fitness form
1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.


2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.


Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum.