Zone Fitness & Spa olarak, fitness otoriteleri tarafından dizayn edilmiş derslerimiz ile amacına yönelik olarak zayıflamak, sıkılaşmak, fit görünmek ve sağlıklı hissetmek için detayları düşünüyoruz. Pilates, zumba, yoga, hipertrofi, Reebok metcon, spinning, kids aikido, fundamentals gibi grup derslerimizle beraber spor yapmanın motivasyonunu hissedersin. Beslenme ve diyet programlarınıza dikkat ederek ve sporu eğlenceli hale dönüştürüren grup derslerimize katılarak hedefine koşar adım ulaşırsın.

DERS PROGRAMI PDF İNDİR

FITNESS CHECK-UP

FITNESS CHECK-UP

ÖLÇÜM YAPTIR

İleri seviye uzman fitness danışmanları tarafından uygulanan fitness check-up, ölçüm, analiz ve değerlendirme sürecidir. Spor geçmişiniz dikkate alınarak, sizi hedefinize en kısa sürede ulaştıracak kişisel fitness programınız oluşturulur. Antrenmanlarınızı ölçer, geliştirir ve en iyi performansa ulaşırsınız.

HAREKET EĞİTİMİ

HAREKET EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ DENE

Üyeliğinizin ilk 30 günü boyunca temel fitness hareketlerinin öğretildiği takım antrenmanımızdır. Öğrenirken güçlenecek ve kendi antrenörünüz olacaksınız! Dinamik ısınma, direnç egzersizleri, metabolik tükeniş ve esneme içeren hareket eğitimi, fonksiyonel egzersize adapte olmanın en etkili yoludur.

HİPERTROFİ

HİPERTROFİ

ÜCRETSİZ DENE

Kaslanmak istiyorsan ağırlık kaldır! Kas gelişimini üst seviyede tutan aynı zamanda kondisyona ve yağ yakımına yardımcı olan bir antrenman metodudur. En iyi yağ yakıcı kastır!

KIDS AIKIDO

KIDS AIKIDO

BİLGİ AL

Savunma sporudur. Düşünce, ruh ve beden üçlüsünü ele alan ruhsal gelişimi destekliyen bir spordur. (Ücretli bir derstir.)

ÖZEL DERS

ÖZEL DERS

DEMO YAP

Partner eğitmenlerimiz ile rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi fitness hedefleri için bire bir çalışabilirsiniz.

PILATES

PILATES

ÜCRETSİZ DENE

Esneyerek formda kal! Zone’da pilates dersleri, uzman pilates eğitmenleri tarafından verilir. Denge, esneklik, dayanıklılık ve duruşu geliştirmeyi amaçlayan pilates kurslarından, Zone Ataşehir, Zone Göktürk ve Zone Beşiktaş Zorlu Center’da olan pilates grup derslerimize katılıp pilatesin motive edici gücünden de faydalanabilirsin.

REEBOK METCON

REEBOK METCON

ÜCRETSİZ DENE

Yağ yakmak ve sıkılaşmanın en eğlenceli formatı! Metabolik kondisyon gelişimini üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olan interval antrenman sistemidir. Düzeltici egzersizler, kuvvet, süpriz kardiyo bölümü ve rejenerasyon bileşenlerinden oluşur. Yağ yakımı, antrenmandan sonra 12 - 36 saat daha devam eder.

SPINNING

SPINNING

ÜCRETSİZ DENE

Parti zamanı! Dayanıklılığı ve performansı üst seviyeye ulaştırmayı hedefliyen son derece enerjik bir grup dersidir. Yüklenme şiddeti ve sürelerine göre müziği, temposu ve zorluk seviyesi değişen bir derstir.

YOGA

YOGA

ÜCRETSİZ DENE

Ruh ve beden sağlığını Zone yoga derslerinde koru! Zone Beşiktaş Zorlu Center, Zone Ataşehir ve Zone Göktürk’teki yoga kurslarımızda, kaslarını esneterek rahatlatır ve stresten arınırsın. Uzman eğitmenler tarafından verilen yoga derslerinin meditasyon özelliği sayesinde ‘yeni bir sen’e ilk adımı at.

ZUMBA

ZUMBA

ÜCRETSİZ DENE

Eğlenerek fit ol! Kilo vermenin, stresi azaltmanın en eğlenceli yolu zumba dersleri, Zone Ataşehir, Zone Göktürk ve Zone Beşiktaş Zorlu Center’da. Zone zumba kursları sayesinde vücudun sıkılaşacak ve grup zumba derslerimizde, beraber egzersiz yapmanın motivasyonunu hissedeceksin.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.