YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ANTRENMAN KÜLTÜRÜ                                                             YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ANTRENMAN KÜLTÜRÜ

ZONE TEAM

1 Temmuz 2017

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ANTRENMAN KÜLTÜRÜ

Etkili antrenman için en doğrusunu öğrenin

Spora yeni başlıyor veya daha önce spor yapıyor olup da ilk defa bir spor salonuna kaydolmuş olabilirsiniz. Spor salonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak ve çalışmalarınızın karşılığını alabilmek için, sizi amacınıza ulaştıracak noktaları en iyi şekilde değerlendirin.

Antrenman programınız size uygun olmalı.

Başka birileri için düzenlenmiş hazır antrenman programlarının sizin için uygun olmadığını unutmayın. Antrenman programınız sizin fiziksel özelliklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş olmalı. Bunun için ZONE FITNESS'ta değerlendirme süreci olan Assessment, çeşitli test ve seanslarla kişinin fiziksel uygunlukların belirlendiği, özelliklerin ve ihtiyaçların çizildiği bir yol haritası sunar. Antrenman programınız sizin özelliklerinize göre, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekçi ve net çizgilerle çizilmiş olmalı. Antrenman programınızın size özel olduğu gibi, bilgi karışıklıklarından ve genel geçer eğilimlerden de arınmış, güncel ve doğruluğu kanıtlanmış olması, sonuçlarını kısa zaman içinde gözlemleyeceğiniz etkili bir antrenmanın sırrıdır.

Değişimi başlatın!

Antrenmanlarınız fiziksel özellikleriniz kadar, ne kadar uyuduğunuz, nasıl beslendiğiniz, stres durumu ve ruh halinizle direkt bağlantılıdır. Kilo vermek, forma girmek, güçlenmek, çeşitli sağlık sorunlarını düzeltmek ve sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmak için tüm etmenleri birlikte değerlendirin. ZONE FITNESS'ta eğitmenler, tüm danışmanlık hizmetini vererek süreç boyunca yanınızda olur.

Eğitmenlerinizin deneyiminden yararlanın!

Her şey çok zor görünebilir veya her şey çok basittir; bu sizin ne kadar doğru yaptığınızla ilgili! Yeni başladığınız spor salonunda eğitmenlerle birlikte çalışın, eğitmen gözetimi olmadan antrenman yapmayın. ZONE FiTNESS'ta, temel fitness hareketlerinin öğretildiği takım antrenmanı "Fundamentals", fonksiyonel egzersize adapte olmanız için tasarlanmıştır. Bu süreçte egzersizleri en doğru şekilde uygulamayı öğrenir, öğrenirken güçlenir, geri dönüşlerinizi değerlendirerek kendi kendinizin antrenörü olacağınız bir sürece girersiniz. ZONE FiTNESS'ta Fundamentals ile sizin için en doğrusunu öğrenir ve yanlış uygulamaları düzeltirsiniz. Antrenmanlarınız boyunca eğitmenleriniz yanınızdadır ve birlikte çalışırsınız.

Antrenmanda dikkat edilmesi gerekenler

Setler arası oturmayın, aktif olarak dinlenerek yürüyün. Yağ yakımı ve kardiyo amacı için makine yerine interval ve yüksek yoğunluklu antrenman yapmayı tercih edin. Daha fazla yağ yakımı için kalori yakmaya çalışmaktansa kaslanın, kaslar en iyi yağ yakıcıdır. Hormonları devreye sokun ve antrenman sonrasında onarım süreci ile ilgili gelişmeyi gözlemleyin. İzole hareketler veya makineler yerine vücut ağırlığı ve hafif ekipmanları tercih edin. Antrenman programı ve eğitmenlerinizin farkı işte burada kendini gösterecek, eğitmen gözetiminde uygulayacağınız antrenman programınızla, spor salonlarında en fazla yapılan hatalara düşmez, antrenmanlarınızdan en doğru ve etkili sonucu alabileceğiniz şekilde çalışırsınız. Fonksiyonel egzersizler ve doğruluğu kanıtlanmış antrenman programınızla, kısa zamanda etkili sonuca ulaşır, yaşam kalitesini hızla artırırsınız.

Özelliklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir antrenman programı ve eğitmen gözetiminde uygulama, istediğiniz hedefe ulaşmanın en doğru yoludur. Ayrıntılı bilgi almak için size EN YAKIN ZONE FITNESS'a başvurun.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.