VÜCUT LEKELERİ KAYBOLSUN                                                                    VÜCUT LEKELERİ KAYBOLSUN

ZONE TEAM

7 Ağustos 2017

VÜCUT LEKELERİ KAYBOLSUN

Sivilce ve yaraların izlerinden arının

Sivilce ve yara izleri, çok da zahmetli olmayan bir bakım süreciyle geçirilebilir. Bunun için lekenin süresi, lekenin oluş şekli önemlidir. Cildiniz kuru ve hassas ise, asidik içerikli bakımlar istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bakımınızı uyguladıktan sonra güneşe çıkmamanız, hatta bakım süresince güneş ışınlarına maruz kalmamanız gerekir. Cildinizde sürekli bir sivilce sorunu sizi meşgul ediyorsa, beslenme şeklinizde radikal değişiklikler yapmanız, stres yaratan ortamlardan uzak durmanız, sıvı alımını artırarak, hücrelerin daha fazla oksijen alması ve yenilenmelerinin hızlandırılması için egzersize ağırlık vermeniz önerilir.

Güneş lekeleri için

5 gram kadar toz halinde turp kökü, 10 gram limon suyu, 10 gram koruk suyu.

Malzemeleri birbirine iyice karıştırın. Bu karışımı her gün lekenin olduğu bölgeye uygulayın. Daha sonra cildinizi limon kabuğu ile temizleyebilirsiniz.

Sivilce lekeleri için

5 gram hatmi çiçeği ve ebegümeci çiçeği. Çiçekleri 4 bardak suda kaynatın. Bu şekilde demlenmiş ve haşlanmış çiçeklerin suyu ile sabah akşam yüzünüze kompres yapın.

Cilt lekeleri için

Yarım çay bardağı elma sirkesi, su. 3 - 4 çorba kaşığı kadar elma sirkesini az miktarda su ile karıştırarak pamuk ile yüzünüze kompres yapın. 10 - 15 dakika cildinizde beklettikten sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.