TATİL HİÇ BİTMESİN!                                                                       TATİL HİÇ BİTMESİN!

ZONE TEAM

18 Temmuz 2017

TATİL HİÇ BİTMESİN!

Tatilini uzatmak isteyenler için 7 muhteşem öneri

Ağaçlar, deniz, göl, tarlalar, bahçeler, oksijen.. bütün bu güzellikleri geride bırakarak kente geri dönmek? "Keşke hep burada kalmak mümkün olsaydı" diyorsanız, çeşitli yöntemlerle tatilinizi istediğiniz kadar uzatmayı düşünebilirsiniz.

Geri dönmüyoruz!

Yıllardır istediğinizi gerçekleştirmek için radikal bir karar almak gerekiyorsa, artık bunu yapmalısınız. Tatilinizin bir kısmını, yeni bir ev ve iş için keşif yaparak geçirebilir, işinizi online olarak sürdürmenin yollarını araştırabilirsiniz. Kendiniz için en iyisini isteyin ve yazın keyifli güzelliği kadar kışın sert koşullarını da düşünerek plan yapın.

Kaybolun!

Bazen düşünmek isteriz, hayatımızı ve amaçlarımızı gözden geçireceğimiz zamanlar her zaman faydalıdır. Sinir ve stres katsayısı yükseldikçe, rahatsız uykular, huzursuz düşünceler, yorgunluk ve tüm hayatımızı etkileyen olumsuzluklar ortaya çıkmaya başlar. Tüm bunlara bir "dur" demek için bazen bizim durmamız gerekir. Ailenize ve arkadaşlarınıza haber verin, bir süre sizi merak etmemelerini söyleyin ve ayaklarınızın götürdüğü yere doğru gidin.

İşleri büyütün!

Tatilinizi uzatma planlarınıza işiniz engel oluyorsa, işinizi bulunduğunuz yere taşımayı düşünebilir misiniz? Müdürlerinizle konuşun, iş arkadaşlarınıza danışın, piyasa araştırması yapın. Mevcut işinizi sürdüremeyecekseniz, kendi işinizi kurmak için çalışmaya başlayın. En basit kuralı unutmayın: çalışın, yeteri kadar çalışın ve sonra kendi bahçenizdeki elmayı dalından koparıp yemenin keyfini yaşayın.

Sezonluk çalışın

Tatilin mutfağında da tatil yapabilirsiniz! Bulunduğunuz yerdeki iş fırsatlarını araştırın, özelliklerinize uygun olanlarına başvurun. Sezonluk çalışmanın yorucu olabileceğini unutmayın, planlı bir çalışma takvimi yaparak günün belirli bir kısmını veya haftanın çeşitli günlerini tatilin keyfini çıkarmaya ayırabilirsiniz.

Deniz yoluyla geri dönün

Deniz yoluyla dönmeyi tercih ederek tatilinizi en az 3 gün uzatabilirsiniz. Yolda olacağınız süre içindeki işlerinizi planlayın, ilgililere dönüş yolunda olduğunuzu haber verin ve bulunduğunuz sahil şehrinden bir diğerine gidebileceğiniz tekneleri araştırmaya başlayın! Şanslıysanız İstanbul'a dönen mavi yolculuk teknelerinden birini ayarlayabilir, yolunuzun üzerindeki koylarda molalar vererek tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Önümüzdeki tatillere bakalım

Yaşadığımız hayat ve yapılacak işlerin sorumluluğu ile geri dönmek zorundaysak, kimse bizi önümüzdeki tatilleri uzatmaktan alıkoyamaz! Yıllık izninizi resmi tatillerin öncesinde veya sonrasında kullanarak uzun bir tatili şimdiden garantileyebilirsiniz.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.