TATİL GÜZELLİĞİ                                                                         TATİL GÜZELLİĞİ

ZONE TEAM

23 Haziran 2017

TATİL GÜZELLİĞİ

Güneş, deniz, havuz, kumsal... Hepsinin ayrı bir güzelliği var!

Tatilin izleri yaz boyunca yüzümüzde kalacak. Sağlıklı beslenerek, doğru hareket ederek, bol sıvı tüketimine gereken önemi göstererek ve güneş- deniz - havuz etkilerine göre önlemlerinizi alarak tatil güzelliğinin tadını yaz boyunca doyasıya çıkarın.

Bronzlaşmakta ustalaşın

Cilt tipimiz ve güneşle daha önceki deneyimlerimiz artık bizim için neyin iyi, neyin yanlış olduğunu söylüyor. Cilt tipinize uygun bir güneş kremini yanınızdan ayırmayın. Zamanlamayı hesaplayın ve güneş altında uzun süre vakit geçirmeyin. Beslenme planınıza ekleyeceğiniz sebze ve meyvelerle hücrelerin yenilenmesini destekleyin.

Klorun etkilerinden korunun

Havuza girmeden önce saçlarınızı iyice yıkayın. Böylece saç telleriniz klorlu suyu daha az emecektir. Havuzda çok sık zaman geçiriyorsanız, o kadar sık gidip duş alın ve klorlu suyun üzerinizde kurumasına izin vermeyin. Havuza girmeden önce Hindistan cevizi yağı sürmek, klora karşı ciltte doğal olarak bir bariyer oluşturur ve ayrıca güneşin ışınlarından korunmaya da yardımcı olur. Havuzdan çıktıktan sonra da uygulayacağınız C vitamini içeren bir krem, vücudunuzdaki zararlı kimyasalları büyük ölçüde arındırmanıza yardımcı olur.

Saçlarınızı sevin

Güneş, klorlu veya tuzlu su saçlarınızı yıpratıyor. Bunun için bir değil, onlarca çözüm var. Papatya çayı bakımı, zeytinyağı & badem yağı bakımı gibi bitkisel bakımlar tercih edebilir, protein içeren saç kremleri veya maskeleri ile saç ve saç derisindeki nem ve protein kaybını telafi edebilirsiniz. Saç bakımınızı yaptıktan sonra saçlarınızı güneşten koruyun ve şapka takın.

Kumlarla masaj yapın

Tertemiz, ince kumlardan oluşan bir kumsala ayak bastıysanız çok şanslısınız. Suyun kenarına oturun ve bir avuç kum alarak ayaklarınızın altından başlayarak masaj yapın. Ayak bilekleriniz, dizleriniz ve tüm bacaklarınızdaki kan dolaşımını hafifçe artırın ve kumlardan temizlenmek için kendinizi serin sulara atın.

Denizin güzelliğini keşfedin

Denizin tuzlu suyu aslında çok faydalıdır. Tertemiz bir denizin keyfini çıkarın. Saçlarınızı açın ve dalın. Ağzınızda ve burnunuzda denizin tuzlu tadını hissedin. Çıplak ayakla deniz kenarında yürüyüşler yaparak ayaklarınızı güzelleştirin. Tuzlu suyun üzerinizde kurumasına izin vermek, cilt tipinize bağlı olarak kuruluk yaratabilir. Diğer yandan bu durumu cildinizdeki yenilenmeyi hızlandırmak için de kullanabilirsiniz. Güneş kreminizi sık sık yenilemeyi unutmayın.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.