SPOR DAHİL BEŞ YILDIZLI BİR TATİL                                                                SPOR DAHİL BEŞ YILDIZLI BİR TATİL

ZONE TEAM

23 Haziran 2017

SPOR DAHİL BEŞ YILDIZLI BİR TATİL

Tatilde formda kalmanın en pratik yolları

Tatilde kilo almaktan veya formunuzu kaybetmekten korkmayın. Tatilin tüm faydalarını kullanarak yapacağınız doğru bir aktivite planı hem formunuzu korumanıza hem de sağlıklı bir metabolizmaya yardımcı olacak.

Güneşi karşılayın

Bugün güneşi karşılamak için mükemmel bir gün! Hiç bir zorunluluk olmadan sadece kendiniz için erken kalkın ve tatilin tadını çıkarın.

Yüzün

Tatilin en güzel tarafı, istediğimiz kadar yüzebilmek değil mi? Kendinize güvenli bir mesafe belirleyin ve her gün biraz daha ileriye gidin. Esnekliğiniz ve dayanıklılığınız da aynı oranda artış gösterecektir.

Suyun gücünden yararlanın

Kollarınızı, bacak, kalça ve sırtınızı suda çalıştırın. Suda yapılan aerobik hareketleri, suyun itici gücünden dolayı daha faydalı ve daha az yorucudur. Suda kaldığınız süre boyunca bacaklarınızı ve kollarınızı sürekli çalıştırın.

Yürüyüş yapın

Sabah erken saatlerde, akşamüstü veya gece.. Mümkün olan her zaman yürümeyi tercih edin. Normalde haftada 2 gün yürüyüş yapıyorsanız, tatil süresince her gün, her fırsatta yürüyün. Sabah saatlerinde tempolu yürüyüş yapabilir, koşabilir veya akşam yemeklerinden sonra deniz kenarında romantik bir yürüyüş de yapabilirsiniz..

Sabah egzersizleri

Günlük rutininizi aksatmamaya çalışın. Bulunduğunuz otelin spor salonundan faydalanabilir veya kendiniz çalışabilirsiniz. Şehir hayatında günde 30 dakika egzersiz yapıyorsanınız, tatilde bu süreyi 45 dakikaya çıkarın.

Aktivitelerden faydalanın

Deniz bisikletine binin, sörf yapın, yamaç paraşütü ile uçun, kumsalda voleybol oynayın.. Bulunduğunuz yerdeki tüm aktivitelerden yararlanın. Özellikle deniz sporları yaparak egzersizlerinizi tamamlayabilir, yaz boyunca formda kalabilirsiniz.

Bisiklet kiralayın

Bulunduğunuz çevreyi dolaşmak için bisiklet kiralamak harika bir fikir! 1 saat bisiklet, ortalama 350 - 500 arası kalori yakmanıza yardımcı olur.

Dans edin

Dans edin ve yaşamın keyfini çıkarın! Ortalama bir tempoda yarım saat dans ederek yaklaşık 100 kalori yakabilir ve tatilin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.