SIKI BİR ANTRENMANA NE KADAR HAZIRSINIZ?                                                            SIKI BİR ANTRENMANA NE KADAR HAZIRSINIZ?

ZONE TEAM

9 Nisan 2017

SIKI BİR ANTRENMANA NE KADAR HAZIRSINIZ?

Sıkıcı değil sıkı bir antrenman!

Spora yeni başlayan bireyler, hemen nefes nefese kalacakları, aşırı efor sarf ederek yorulacakları sıkıcı bir programa gireceklerini düşünerek yanılıyorlar. Sıkı bir antrenmana hazır olmak için, çeşitli uygunluk seviyelerine göre değerlendirme yapılması birinci adımdır. Her adımda bir seviye yükselirsiniz. ZONE FITNESS metodolojisine göre, fiziksel uygunlukları kontrol ederek nereden başlayacağımızı biliyoruz.

Doğru nefes alıyor musunuz?

ZONE FITNESS antrenmanlarının temeli asessment sürecinde oluşuyor. Bu sürecin en önemli konularından biri olan nefes, tüm dinamiği etkileyen bir faktör olarak ele alınmaktadır. Doğru nefes alıyor musunuz? Bu en önemli nokta, ortam ve kondisyona göre farklı şekilllerde ölçülerek değerlendirilir. Sağlıklı akciğer, kalp ve dolaşımın anahtarı doğru nefes alış – verişini geliştirmeli, gerekirse eğitmeninizle birlikte yeni bir yön vermelisiniz.

Mobilite ve dengeyi kontrol edelim.

Hareket serbestliği ve denge, ZONE FITNESS antrenmanlarının temel fiziksel uygunluklarından biridir. Mobilite / hareket serbestliği ve vücudun ağırlık merkezini kontrol edebilme becerisi olarak denge, Zone antrenmanları süresince geliştirilir.

Ne kadar dayanıklısınız?

Kardiyo – vasküler dayanıklılık, vücudun oksijeni temin etme, işleme ve iletme yeteneğidir. Kardiyo ile geliştirilen dayanıklılık performansı, %60 - 80 nabız aralığında belirli bir süre kalınmasını teşvik eder.

Gücünüzü zorlayacağınız zamanı bilin!

Kas ünitelerinin kuvvet uygulama becerisi olan maksimal kuvvet, ağırlık antrenmanları ile geliştirilir. Burada ağırlıklar ve tekrarlar değişken olmalıdır. Kas ünitelerinin maksimum zaman diliminde maksimum kuvveti uygulama becerisi olan güç ve fasiyal kuvvet de Zone antrenmanı patlayıcı ve kombinasyon hareketleri ile güç geliştirme kısmında geliştirilir.

Sıkı bir antrenman en az bir gün önceden başlar.

Egzersiz yapmaya başladığınızda, uyku kalitenizin, beslenme düzeninizin ve nasıl hissettiğinizin antrenmanınızı ne kadar etkilediğini siz de keşfedersiniz. ZONE FITNESS, süreci bir bütün halinde değerlendirerek planlama yapmanızı sağlar. Karşılaştığınız güçlükler her zaman başlangıç noktanız olmalı, motivasyonunuz da yüksek olmalı. Her adımda bir seviye yükselerek antrenmanlarınızdan maksimum sonucu almaya başladığınızda, sizin için yepyeni bir hayatın kapıları da açılmış demektir.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.