OLUMLU DÜŞÜNCENİN GÜCÜ                                                                     OLUMLU DÜŞÜNCENİN GÜCÜ

ZONE TEAM

15 Eylül 2017

OLUMLU DÜŞÜNCENİN GÜCÜ

Dünyayla ve kendinizle barışık olursanız hiç bir şey canınızı sıkamaz!

Gün boyunca motivasyon kaybından şikayetçiyseniz, hayallerinizi gerçekleştiremediğiniz için mutsuz ve başarısız hissediyorsanız, ruh halinizde gelgitler yaşıyorsanız, ufak değişikliklerin gücüne inanın ve hayatınızdaki olumsuzlukları yavaş yavaş "olumlu" ile değiştirin.

"Değiştirebilirim"

Sinirlerinizi bozan şeylerin davranışlarınızı kontrol etmesine izin vermeyin. Üzüntü sağlıksız ve yıkıcı bir zihinsel alışkanlıktır ve bir çok hastalığın da kaynağıdır. Üzüntü, şikayet ve umutsuzluk belirten ifadeleri hayatınızdan çıkartın. Konuşmalarınızda kullandığınız olumsuz sözcükler korkuyu besler. Devamlı olumlu telkinde bulunarak düşüncelerinizi değiştirmelisiniz. Aynı spora ilk başladığınızda bedeninizi alıştırdığınız süreç gibi, düşünceleriniz de bu sürece yavaş yavaş alışacaktır.

"Mutluyum"

Acı, keder, korku - bütün bunları geride bırakmak için hiç bir zaman geç değil. Ruhunuzu aynı bir bebeği sarar gibi sarıp sarmalayın, onu üzdüğünüz için özür dileyin ve O'nu sevin. Saf benliğinizin olanaksızı gerçekleştirme deneyimine güvenin. Acı, kaygı, korku, aşırı duyarlılık, öfke, tembellik, sıkıntı, pişmanlık, unutkanlık, bakımsızlık, kararsızlık... hissettiğiniz zaman bu duyguyu yakalayın ve yayılmadan dönüştürün. Mutsuz olmak çok kolaydır, siz mutlu olmayı başarmalısınız.

"Dinliyorum"

Bedeninizi dinleyin. Olumsuz enerjinizi dönüştürerek sağlıklı bir yaşam biçimi yaratmak için, farkında olmadan kabul etmiş olduğunuz bazı tanımları değiştirmeniz, kendi kendinize koymuş olduğunuz engelleri kaldırmanız gerektiğini biliyorsunuz. Şayet sezgilerinizden ötürü gönüllü olamıyorsanız, herhangi bir değişimin başlaması mümkün değildir. İç sesinizi en iyi siz bilirsiniz. Size rahatsızlık veren tüm düşünceleri teker teker dinleyin ve sorunlarınızın bilincinde olarak çözüm üretin.

"Yaratıyorum"

Seçimlerimizi yaşar, yaşamak istediklerimizi yaratırız. Güzellikleri hayatınıza çekebilmek için niyetinizi gösterin, istediğiniz şeyin gerçekleşeceğine dair kendinize güvenin ve imgeleyerek istediğiniz şey gerçekmiş gibi davranın. Hayaliniz gerçekleşmiş olsaydı siz nasıl davranıyor olurdunuz? Bu imgelem, daha önce hiç düşünmediğiniz bir gerçekliğin yolunu açarak hayatınızı istediğiniz gibi yaratmanıza yardım eder.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.