GÜÇ KAZANMAYI ÖĞRENİN                                                                      GÜÇ KAZANMAYI ÖĞRENİN

ZONE TEAM

6 Mart 2017

GÜÇ KAZANMAYI ÖĞRENİN

Doğuştan gelen yeteneklerinizi canlandırın

Bir metropolün içindeyiz, metabolizmamız da gündelik hayatımıza uyum sağlayarak bizi doğadan uzaklaştırdı. Oysa dakikalarca koşmamızı sağlayan güçlü bacaklarımız, bir başka kişiyi kaldıracak kadar kuvvetli kaslarımız, en zorlu kompleks hareketleri uygulamak üzere yaratılmış esnek bir bedenimiz var! Genlerimize işlenmiş, bedenimizde saklı duran gücü uyandırmak için evrimsel doğal hareket becerilerini canlandıralım.

Öğrendiğimiz her yeni bilginin algımızı etkilemesi gibi, merkezi sinir sisteminin olgunlaşması ile kemiklerin, kasların ve diğer yumuşak dokuların yapısal veya anatomik gelişimi arasında kuvvetli bir senkron vardır. Güç kazanmak için, insan türüne ait olan doğal hareket becerilerini kullanmak, beden ve zihnin ihtiyaç duyduğu uyanışı sağlar.

Squat, Lunge, Hinge, Push, Pull ve Tek Bacak Duruşu

Güç kazanmak için, kasın bölgesel olarak çalıştırılmasını benimseyen geleneksel fitness anlayışlarının aksine, doğal hareket becerilerini kullanmak daha az çaba ile daha fazla fonksiyonel kuvvet geliştirilmesini sağlıyor. Doğal insan hareket becerilerini 6 ayrı etki alanına göre sınıflandırıyoruz: squat, lunge, hinge, push, pull ve tek bacak duruşu. Bu hareketler doğuştan merkezi sinir sistemimizde yer alan, programlanmış merkezi hareket şablonlarının varlığını vurgulamaktadır. Hareketlerin yeterli düzeyde planlı olarak yapılması, güç ve kuvvet, denge, esneklik gibi pek çok dinamiği harekete geçirirken, duruş bozukluklarının engellemesi ile birlikte gelecekte karşılaşabileceğimiz iskelet kas sistemi rahatsızlıklarının önlenebilmesi açısından da önemlidir.

Kasları üç boyutlu çalıştırın!

Doğal insan hareket becerilerine odaklanan kuvvet ve direnç antrenmanları, 7 farklı aşamadan oluşan ZONE antrenmanlarının bir parçasıdır. Antrenmanlarda uygulanan ZONE kas matrisi 3 boyutludur ve sizi 3 boyutlu çalıştırır. Örnek olarak düz bir çizgide koşu, tek başına yapıldığında tek boyutludur. Kasları üç boyutlu olarak çalıştırmak, tüm yöndeki hareketleri hedefler ve bütünleştirici bir kondisyon sağlar. Güç, kas ve performans kazanımı, yağ yakımı, sıkılaşma hedefleri için uygulayacağınız kuvvet / direnç antrenmanları ile kendinize yaptığınız yatırımın yapısal belkemiği ile tanışacaksınız. Squat, Lunge, Hinge, Push, Pull ve Tek Bacak Duruşu egzersizleri ile 3 boyutlu olarak vücut komposizyonu değişimine başlayacak, kompleks setler ve HIIT antrenmanları ile daha üst seviyelere çıkabileceksiniz, ağırlık egzersizlerinizi vücut ağırlığı hareketleri ile birleştirerek patlayıcılık inşa edecek ve metabolizmanızı hızlandıracaksınız.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.