GENLERİNİZ İÇİN EN İYİSİNİ YAPIN                                                                GENLERİNİZ İÇİN EN İYİSİNİ YAPIN

ZONE TEAM

16 Mayıs 2017

GENLERİNİZ İÇİN EN İYİSİNİ YAPIN

Kanıta dayalı antrenmanlarla genlerinize de iyi bakın!

Bilim insanları, hastalıkların %95'i gibi çok büyük bir kısmının, sağlıklı bir yaşam tarzı seçimi yapılarak önlenebilir olduğuna kanaat getiriyor. Çevremiz ve yaşam tarzımız tarafından etkilenen gen ifadesini araştıran bilim dalına epigenetik denilmektedir. Epigenetik, kalıtımsal olup genetik olmayan gen değişiklikleri inceler. Epigenetik üzerine yapılan çalışmalarda da gösterilen o ki insan genomu, zaman içinde bir çok genin kendimize nasıl baktığımıza yanıt vermesiyle değişiyor. Gerçekten de, nasıl egzersiz yaptığımız, beslenme düzenimiz, yediklerimizin - içtiklerimizin kalitesi, uyku alışkanlıklarımız, maruz kaldığımız stres düzeyi ve çevresel kirlilik ile zihin durumumuz, genlerimizin ifadesini değiştiriyor. Bu durumda, genlerimize zarar veren çevresel koşulları değiştirmek, metabolik etki yaratan fonksiyonel antrenman programları ile kişiye özel beslenme stratejileri benimsemek, bir çok önemli hastalığı önlediği gibi, ağrılar, uyku düzensizliği, stres, postür bozuğu, sindirim rahatsızlıkları, iltihap gibi pek çok sağlık sorunun da önüne geçiyor.

Antrenmandan etkili sonuç almanın sırrı

Bütünsel (holistik) fitness, yağ oranını azaltmak, kilo vermek, sıkılaşmak, güçlenmek gibi fiziksel görünüm hedefleri yanında, kişinin dinamik, nöroendokrin ve metabolik etki yaratan antrenmanlarla çok düzlemli çalışmasını hedefler. Değerlendirme sürecinde belirlenen hedefler doğrultusunda oluşturulan antrenman ve beslenme programı, kaliteli hereket ve antrenman, kaliteli ve ideal beslenme, kişinin yaşam tarzı, iç dünyası ve motivasyonu gibi tüm alanlarda etkisini gösterir. ZONE FITNESS antrenmanlarında, nefes, mobilite, stabilite, kuvvet ve maksimal kuvvet, güç ve fasiyal kuvvet, akselerasyon ve deselerasyon ile propriosepsiyon olarak tanımlanmış 8 fiziksel uygunluk ölçüsünde fit ve fiziksel olarak iyi değerlendiriliriz. Bir çok popüler spor branşı bu uygunlukların çok azına odaklanır. ZONE FITNESS antrenmanları, bu uygunlukların tamamına odaklanır. Antrenmanlar ile geliştirilen uygunlukların yarısı vücut dokularını değiştirirken diğer yarısı sinir sistemini değiştirir. Bütünsel fitness ile antrenmanlarınız, beslenme, günlük hareket alışkanlıkları, enerji durumu, mental sağlık, ruh hali, motivasyon, uyku düzeni ve çalışma alışkanlıkları ile yakından bağlantılıdır. Antrenmanlarınızdan aldığınız sonuçların etkili, uzun vadeli ve sürdürülebilir olmasının nedeni de bu bağlantıdır.

Genleriniz için en iyisini yapın

Son 30 yılda yapılan çalışmalar, yaşam tarzı alışkanlıklarımızı geliştirerek nasıl daha etkili sonuçlar alabildiğimizi açıkça ortaya koyuyor. Genlerimizin, yaşadığımız çevre ile olan ilişkileri de bir o kadar önemli, örneğin güneş ışınlarının zararları ile hasar gören deri hücrelerinin DNA'sında ortaya çıkan genetik değişim, kanserli deri hücrelerinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Yiyecek veya içeceklerimizde bulunan kimyasallar, hormonlar ve genetiği ile oynanan besinler, genlerimizin yapısını bozarak hastalıklara neden oluyor. Bu noktada çevresel koşulları ve alışkanlıkları değiştirerek, fonksiyonel antrenmanlar ile paralel en ideal beslenme alışkanlığını oluşturarak nasıl daha yüksek bir yaşam kalitesi yakaladığımız bize kalmış en önemli seçim.

Kişiye özel antrenmanlar, beslenme stratejileri ile yaşam tarzı ve motivasyon destekleri hakkında ayrıntılı bilgiyi EN YAKIN ZONE'dan alabilirsiniz.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.