EN BAŞARILI GÜÇ ANTRENMANLARI                                                                  EN BAŞARILI GÜÇ ANTRENMANLARI

ZONE TEAM

7 Ağustos 2017

EN BAŞARILI GÜÇ ANTRENMANLARI

Daha güçlü, daha sıkı, daha sağlıklı!

Vücut yağ oranını azaltmak, kas kütlesini artırmak ve daha etkin kalori yakmak isteyen herkes için strength training!

Kullan ya da kaybet!

Yağ yakımı: Yağsız kas kütlesi, yaşlanma ile doğru orantılı azalır. Eğer zaman geçtikçe yağ kaybetmek istiyorsak güç antrenmanı ile yağ yakımını devam ettirebilir hatta hızlandırabiliriz.

Günlük faaliyetler: Günlük faaliyetlerinizi kolay yapmanızı sağlar ve yeteneklerinizi geliştirir; alışveriş poşetlerinizi taşırken, üst raflardan bir şey indirirken veya yerine koyarken, merdiven çıkarken... günlük hayatımızdaki pek çok faaliyette kaslarımızdaki gücün artışını gözlemleriz.

Kalp sağlığı: Strength egzersizleri, kan basıncını düşürürken güçlenen tek şey kaslarınız değildir, kalbiniz de güçlenir. Kalp, kan basıncını düşürürken, daha sakin zaman geçirirsiniz.

Eklem güvenliği: Strength egzersizleri güçlü kaslar ile beraber güçlü bağlar oluşturarak eklemlerinizin zarar görmesini engeller, eklemlerin arasında en önemlilerinden biri olan güçlü bir bel, hayatı önemli ölçüde kolaylaştırır.

Osteoporoz riskini azaltır: Güç antrenmanlarının kemik yoğunluğunu arttırarak kırılganlığı azalttığı ve osteoporozu önlediği görülmüştür.

Denge ve kararlılığı geliştirir: Güç haliyle herşeydir! Sağlığınızın en yüksek oranda destekleyicisidir. Güçlü kaslar, doğru orantılı olarak dengeli ve dayanıklı olduğundan günlük yaşantınızdaki küçük kazalardan sizi kurtaracaktır.

En başarılı 3 strength egzersizi

 1. Squat
 2. Deadlift
 3. Bench press

Ne kadar çok kasa yönelik egzersiz yaparsak o kadar güç üretiriz ve kazanırız. Bu hareketlerin hepsi çok eklemlidir ve hareket boyunca bir çok kası aktive ettiği için kendilerini en başarılı kılıyorlar. En başarılı güç antrenmanlarının sırrı, gücü doğru şekilde kanalize edilmiş serilerden oluşmasıdır. Vücudun mükemmel işleyen bir mekaniğe sahip olması için parçalardan hareket edin ve her parçayı ihtiyaç duyulan ölçüde geliştirip güçlendirdikten sonra, tamamlanmış bir güç bütünlüğü ile hayatın tadını çıkarın!


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.