DOĞAL ARINMA VE BAKIMIN YILDIZI                                                                 DOĞAL ARINMA VE BAKIMIN YILDIZI

ZONE TEAM

23 Haziran 2017

DOĞAL ARINMA VE BAKIMIN YILDIZI

Ev yapımı body scrub

Sıcaklık değişimleri ile birlikte, cildin nem oranı da önem kazanır. Güneş sonrası cildinizde oluşan nem kaybını güneş sonrası bakımlarıyla giderdikten sonra, başka bir sorun daha karşımıza çıkar. Cildimiz yine yenileniyor! Bu yenilenmeyi nazikçe hızlandırmak ve ölü deriden arınmak için, kolayca yapabileceğiniz vücut peelingi, doğal içeriği ile cildinizi de besleyecektir.

Malzemeler

 • 1/2 su bardağı saf şeker kamışı
 • 3/4 su bardağı üzüm çekirdeği yağı
 • 1/2 çay kaşığı esansiyel yağ

Organik bir şeker kamışı yerine, rafine edilmemiş iri taneli esmer şeker de kullanabilirsiniz. Şeker ile üzüm çekirdeği yağını karıştırın ve gerekirse biraz daha şeker ekleyerek peeling kıvamını elde edin. Karışımı bağlamak için en sevdiğiniz aromatik yağdan 1/2 veya 1/4 çay kaşığı kadar ekleyin. Karışımı oda sıcaklığında, hava geçirmez bir kapda saklayabilirsiniz.

Ev yapımı vücut peeling'ini kendi tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Esmer şeker ile Hindistan cevizi yağını karıştırmayı deneyin. Esansiyel yağlardan, lavanta, limon ve gül yağı tercih edebilirsiniz. Kullandığınız tüm malzemenin doğal ve saf olmasına dikkat edin. Hazırladığınız karışımı tüm vücudunuza uygulamadan önce küçük bir noktada deneyin ve yanma, kızarıklık gibi reaksiyonlar görmeniz halinde kullanmayın. En iyisi bildiğiniz, daha önce de kullandığınız favori yağ ve malzemeleri kullanmaktır.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.