BAŞKA YOLU YOK                                                                         BAŞKA YOLU YOK

ZONE TEAM

26 Eylül 2017

BAŞKA YOLU YOK

Kilo kaybı için en sağlam strateji nasıl oluşturulur?

"Bugün spora başlayacağım... Her gün egzersiz yapacağım... Sağlıksız alışkanlıkları hayatımdan çıkartacağım... İşlenmiş şeker ve abur cuburlara veda edeceğim... Bu yıl bitmeden istediğim kiloya kavuşmuş, güç kazanmış ve formda olacağım!" diyorsanız eğer, hadi başlayalım!

Egzersiz programınız size özel olmalı.

Siz herkesten farklısınız. Fiziksel ve metabolik özelliklerinizin farkında olarak uyguladığınız bir programla başarıya ulaşmanız kaçınılmaz. Bunun için tüm değerleriniz gözden geçirilmeli, eksiklikler belirlenmeli ve hedef koyulmalıdır. Standart kilo verme yöntemlerini unutun. Zayıf düşmeyeceksiniz, halsiz ve güçsüz olmayacaksınız. Siz kilo verirken sağlık durumunuz her geçen gün biraz daha iyiye gidecek. Sürecin sonunda sadece kilo vermiş, zayıflamış olmakla kalmayacaksınız; sağlıklı yaşam hayatınızın bir parçası olacak.

Kurallar basit, önemli olan uygulama!

Her gün egzersiz yapmaya karar verdiniz, kilo vermek için bir diyete başladınız. Diyet dönemi bittikten sonra, diyete karar vermeden önceki döneme geri döneceğinizi düşünmeyin! Bir süre egzersiz ve diyet yaparak kilo verirsiniz, en fazla 5 ay sonra tekrar kilo almış olarak başladığınız yere geri dönersiniz. Vücudunuzu daha fazla yormayın, sadece kilo vermek için değil, forma girmek ve güçlenmek için de size özel en doğru egzersiz ve beslenme stratejisini bir yaşam biçimi olarak uygulamaya geçirin.

Sağlıklı beslenmede uzmanlaşma zamanı!

Doğal besinler tüketecek, iyi karbonatları ve sağlıklı yağları tercih edeceksiniz. Öğünleri planlı olarak uygulayacak ve hiç bir zaman kendinizi aç bırakmayacaksınız. Yiyeceklerin içerik değerlerini öğrenecek ve belki de mutfak alışkanlıklarınızı kökten değiştireceksiniz! Egzersizlerinizle günlük beslenme planınız birbiri ile mükemmel derecede uyuştuğunda, kilo verecek, güç kazanacak, sağlıklı ve mutlu olacaksınız.

Değişime hazır ol!

Düzenli egzersiz demek sıkıcı bir rutin demek değildir! Sınırlı egzersizlerle bedeninizi kısıtlamayın. Sizin için en uygun ve aynı zamanda severek uygulayacağınız, ustalaştıkça kendinizi tamamen değişmiş hissedeceğiniz yepyeni spor dalları keşfedin. Hareket kabiliyetinizi geliştirin, güçlenin, kilo verirken daha önce sizi zorlamış olan metabolik düzeninizi değiştirin. İstediğiniz kiloya kavuşmak için, yeteri kadar uyuyun ve yaşamınızdan stresi çıkartın.

Kontrol kimde?

Zayıflamak, istenilen kiloya erişmek ve forma girmek için egzersiz ve beslenme programlarınızda tüm süreç kayıt altında tutulmalı ve gereken zamanlarda yeni düzenlemeler yapılmalı. Bir not defteri tutarak her şeyi kaydedin. Belirli aralıklarda yapacağınız geri bildirimler sonucu, egzersiz tipleri birbiri ile birleştirilebilir, farklı sporların kombinasyonları uygulanabilir, beslenme programınızda değişiklikler yapılabilir. Bu süreçte sadece bedeninizi değil, tüm yaşamınızı yeniden şekillendirmeniz gerekebilir! Bunun için tüm sürece hakim olarak kontrol altında tuttuğunuzdan emin olun.

En iyi trainer ve diyetisyenlerle birebir çalışarak yepyeni bir yaşam biçimi benimsemek, sağlıklı, formda ve güçlü olmak için, bugün başlayın.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.