100. DOĞUM GÜNÜNÜZÜ KUTLAMAK İSTER MİSİNİZ?                                                           100. DOĞUM GÜNÜNÜZÜ KUTLAMAK İSTER MİSİNİZ?

ZONE TEAM

2 Mart 2018

100. DOĞUM GÜNÜNÜZÜ KUTLAMAK İSTER MİSİNİZ?

Artık insan ömründe 100 yılı devirmek ve 100. yaş gününüzü kutlamak hayal değil. Fiziksel ve duygusal iyiliğinizi yani sağlığınızı daha pozitif bir hale getirmek için 2008 yılında Sağlık ve İnsan Hizmetleri Servisi tarafından oluşturulan güncel ulusal egzersiz kılavuzu bize önemli bilgiler ve püf noktaları veriyor.

Hiç egzersiz yapmayan insanların beklenmedik ölüm riski başkalarına göre oldukça yüksektir.

Dünya Sağlık Örgütü'nün "Fiziksel Aktivite Raporu"nun verilerine göre her yıl 3 milyon 200 bin kişi hareketsizlik yüzünden ölüyor. Bu rapora göre hareketsizlik dünyada ölüm nedenleri arasında dördüncü sırada yer alıyor. Birçok hastalığın gelişmesinde etkili olan hareketsizlik, kişilerde kronik hastalıkların gelişmesinde belirleyici nedenler arasında gösteriliyor.

Metabolik Antrenmanların Önemi

Tüm haftalık egzersizlerinizi kısa bir süreye sığdırmak istiyorsanız, metabolik antrenmanları tercih etmelisiniz. Bu yaklaşım sağlığınızı koruyacak, iyi hissetmenizi çok kısa zamanda sağlayacak ve etkisini yaşayarak görecekseniz.

Egzersiz miktarı konusunda bilim dünyasının önde gelen uzmanlarından biri olan Dr. Frank Booth, ‘Metabolik antrenmanlar genel olarak ölüm riskini azaltmak ve fonksiyonel ömrü uzatmak için en iyi, en kolay ve en ucuz yoldur’ diyor.

Ayrıca Kanada Mcmaster Üniversitesi’nden Dr. Marti Cibala ‘Metabolik antrenmanların faydasını görmek için haftada en az 5 saat boyunca egzersiz yapma alışkanlığı kazanmalısınız’ diyerek metabolik antrenmanların süresi konusunda ipucu veriyor.

Özetleyecek olduğumuzda, hayatlarımız boyunca kazandığımız paranın tamamını hayatlarının son dönemlerinde harcadığımızı düşünürsek, o yaşa kadar sağlıklı gelmek ve o yaşlarda da daha keyifli bir hayat sürdürmek isteriz. Bu yüzden geleceğin yatırımını şimdiden yapmalıyız. Çünkü biliyoruz ki; günümüzün en büyük problemi, hastalıklar çağında yaşamamız ve bunun en büyük nedeni hareketsizliğe bağlı problemler… O yüzden egzersiz yapmaya ve metabolik antrenmanlara özen gösterip 100. yaşınıza güzel bir kutlamayla girmenizi tavsiye ederiz.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİĞİ İÇİN HEMEN BAŞVURUN

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.

Zone form

1. Ücretsiz deneme, kulübe yakın (en fazla 10km) olan misafirler içindir.

2. Misafirlerimizin, 20 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

3. Ücretsiz deneme hakkı her misafirimiz için bir kereliktir.

Bu şartlar sağlanmazsa kulübe günlük giriş ücreti olarak 80 TL ödenir.

1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.

2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.

Yukarıdaki maddeleri ve sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.