Fitness otoriteleri tarafından dizayn edildiler. Motive edip öğreten en ilgili eğitmenler tarafından verilirler. Günün her saat diliminde eğitmen gözetiminde yapılan çeşitli dersler ile çok iyi bir sosyal egzersiz deneyimi yaşar, iyi hisseder ve sonuç alırsın.FUNDAMENTALS
ÜCRETSİZ DENE

Üyeliğinizin ilk 30 günü boyunca temel fitness hareketlerinin öğretildiği takım antrenmanımızdır. Öğrenirken güçlenecek ve kendi antrenörünüz olacaksınız! Dinamik ısınma, direnç egzersizleri, metabolik tükeniş ve esneme içeren FUNDAMENTALS, fonksiyonel egzersize adapte olmanın en etkili yoludur.

TAKIM ANTRENMANI
ÜCRETSİZ DENE

Yağ yakmak ve sıkılaşmanın en eğlenceli formatı! Metabolik kondisyon gelişimini üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olan interval antrenman sistemidir. Düzeltici egzersizler, Kuvvet, süpriz kardiyo bölümü ve rejenerasyon bileşenlerinden oluşur. Yağ yakımı antrenmandan 12-36 saat daha devam eder.


BESLENME
ÜCRETSİZ DENE

Kaslanmak istiyorsan ağırlık kaldır! Kas gelişimini üst seviyede tutan aynı zamanda kondisyona ve yağ yakımına yardımcı olan bir antrenman metodudur. En iyi yağ yakıcı kastır!

ASSESSMENT
ÜCRETSİZ DENE

Bütünsel antrenman metoduyla kasları negatif fazda çalıştırarak güçlendirmeye yönelik yapılan pülerliğini koruyan bir antrenmandır.


ASSESSMENT
ÜCRETSİZ DENE

Parti zamanı! Dayanıklılığı ve performansı üst seviyeye ulaştırmayı hedefliyen son derece enerjik bir grup dersidir. Yüklenme şiddeti ve sürelerine göre müziği, temposu ve zorluk seviyesi değişen bir derstir.

ASSESSMENT
ÜCRETSİZ DENE

Müzik eşliğinde farklı dans türlerinden figürler bulunan eğlendirerek spor yapmana ve eğlenerek yağ yakmanı sağlar.


YARI ÖZEL DERS
ÜCRETSİZ DENE

Ruh ve beden sağlığı üzerinde duran, meditasyon özelliğide bulunan kasları esneterek rahatladan ve stres seviyelerini düşüren dersimizdir.

BİRE BİR ÖZEL DERS
BİLGİ AL

Savunma sporudur. Düşünce ruh ve beden üçlüsünü ele alan ruhsal gelişimi destekliyen bir spordur.( Ücretli bir derstir)


ASSESSMENT
ÖLÇÜM YAPTIR

İleri seviye uzman fitness danışmanları tarafından uygulanan ASSESSMENT, ölçüm, analiz ve değerlendirme sürecidir. Spor geçmişiniz dikkate alınarak, sizi hedefinize en kısa sürede ulaştıracak kişisel fitness programınız oluşturulur. Antrenmanlarınızı ölçer, geliştirir ve en iyi performansa ulaşırsınız.

BİRE BİR ÖZEL DERS
DEMO YAP

Partner eğitmenlerimiz ile rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi fitness hedefleri için bire bir çalışabilirsiniz.


BİRE BİR ÖZEL DERS
ÜCRETSİZ DENE

Geleneksel boks antrenman ve tekniklerinin fitness normlarıyla birleştirilerek daha fit olacağın eğlenceli bir grup dersidir.

BİRE BİR ÖZEL DERS
ÜCRETSİZ DENE

Antrenmanlarınız için kullanabileceğiniz kapalı havuz


LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

DANIŞMANLARIMIZ EN KISA ZAMANDA SİZE ULAŞACAKTIR.


ZONE Fitness form


1. Onay metni

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Merkez Yapı İnşaat Spor ve Tur. İşl. A. Ş. (“Zone”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Zone tarafından sunulan hizmetlere ve şirketle ilgili güncellemelere ilişkin telefon, faks, elektronik, posta, MMS ya da SMS hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, pazarlama fırsat ve sair iletilerin gönderimini ve bu form kapsamında vermiş olduğum bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ettiğimi ve Zone tarafından gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden her zaman kolayca ve ücretsiz şekilde çıkarak ticari elektronik ileti gönderimini durdurabileceğimi bildiğimi beyan ederim.


2. Kanun kapsamında tarafınızca ticari elektronik ileti gönderilmesi için tarafınızdan onay verilmesi gerekliliğine ilişkin bilgilendirme metni aşağıdaki gibidir

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, hizmet sağlayıcının, mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderdiği ticari elektronik iletiler için kendisi tarafından alıcı olarak tarafınızdan onay alınması gerekmekte olup bu minvalde tarafınızdan söz konusu onay formunun kabul edilmesi gerekmektedir. Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile hizmet sağlayıcıya ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında şirketimiz açısından önceden onay alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, gerekçe göstermeksizin ticari elektronik iletiyi reddetme hakkınızın bulunduğunu ve ticari elektronik ileti hangi iletişim kanalıyla gönderildiyse ret bildiriminin ücretsiz bir şekilde aynı iletişim kanalıyla sağlanabileceğini belirtiriz.


Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum.